خوش آمدید ! لطفا نام کاربری و رمز عبور خود را در زیر وارد کنید
نام کاربری
رمز عبور

                قابل توجه مسافران محترم پرواز مشهد و اصفهان

1- پرواز مشهد به عسلویه و بالعکس: با توجه به شرایط جوی آب و هوا  پرواز مشهد به عسلویه مورخ ۹۸/۱۰/۲۲ ساعت ۹:۳۰ انجام میشود. و پرواز "عسلویه به مشهد" مورخ ۹۸/۱۰/۲۲  راس ساعت  ۱۸:۴۰ انجام میشود. ضمنا حرکت اتوبوس از جم۴۰ :۱۵از کمپ شیرینو۱۶:۲۵ از پالایشگاه ۱۶:۳۰ از خلیج فارس ۱۶:۵۰ از بیدخون ۱۶:۴۰ از آتی ساز ۱۶:۵۰ میباشد.

2- پرواز اصفهان به عسلویه و بالعکس: با توجه به  تاخیر پرواز مشهد به عسلویه بدلیل شرایط جوی فرودگاه مشهد، پرواز اصفهان به عسلویه مورخ ۹۸/۱۰/۲۲ ساعت ۱۶:۴۰ انجام میشود و پرواز "عسلویه به اصفهان" مورخ ۹۸/۱۰/۲۲  راس ساعت۱۴:۳۰ انجام میشود. ضمنا حرکت اتوبوس از جم ۱۱:۳۰از کمپ شیرینو‌ ۱۲:۱۵ از پالایشگاه۱۲:۱۵۰ از خلیج فارس ۱۲:۲۵۰ از بیدخون ۱۲:۴۰ از آتی ساز ۱۲:۵۰ میباشد.

اطلاعيه امور مسافرت مجتمع مسكوني پارس جم

سرويس فوق العاده جم به شيراز و بالعكس روزهاي سه شنبه هر هفته تا پايان سال 98جهت رفاه حال پرسنل به شرح ذيل برقرار مي گردد

ساعت رفت : 7صبح                       مكان سوار شدن :جنب فرهنگسراي توحيدجم

ساعت برگشت :    13:00 ظهر          مكان سوار شدن : ميدان گل سرخ شيراز

***

کلیه رزروهای پرواز ساکنین محترم پارس جنوبی تا اطلاع ثانوی مانند قبل طبق جدول زیر میباشد؛

 

 

لطفا در اسرع وقت و قبل از هرگونه رزرو، پیرو اطلاعیه های قبلی  نسبت به اضافه یا اصلاح کد ملی اعضاء خانواده خود در بخش اطلاعات شخصی اقدام فرمائید. در صورت عدم صحت کد ملی یا خالی بودن مقدار آن در رزرو پرواز دچار مشکل خواهید شد. در ضمن برای دریافت پیامک، شماره همراه خود را نیز در بخش اطلاعات ارتباطی وارد نمائید.

لینک دانلود فیلم آموزش ثبت درخواست اتوبوس

لینک دانلود متن آموزش ثبت درخواست اتوبوس

لینک دانلود فیلم آموزش ثبت درخواست پرواز

لینک دانلود متن آموزشی ثبت درخواست پرواز

لینک دانلود فیلم آموزشی تغییر کد ملی

لینک دانلود فایل متنی آموزشی تغییر کد ملی

MaherAfzar© 2011-2020